Simpsonlar’dan bu kez 2024 kehanetleri geldi. Tekrar eve kapanmaların yaşanacağı senaryoyla seyircileri korkuttu

Dizinin yazarlarının geniş bir bilgi birikimine sahip olduğu ve gelecekteki bazı trendleri tahmin edebildiği bir gerçektir. Fakat her bölümün bir kehanet olarak yorumlanması doğru değil. İşin eğlenceli yanına odaklanarak Simpsonların doğru çıkmış kehanetlerine şaşırmak, gülmek en iyisi diyerek sizleri 2024 kehanetleri ile baş başa bırakalım.

Donald Trump’ın başkanlığı, Covid-19, at eti skandalı, Disney ve Fox’un birleşmesi, denizaltı felaketleri vb. pek çok gelişmeyi daha yaşanmadan tahmin ettiği iddia edilen Simpsonlar, bu kez de 2024 tahminleri ile gündemde.

AŞIRI SICAKLAR NEDENİYLE EVE KAPANMALAR BAŞLAYACAK

Simpsonlar, bir bölümünde 2024 yılında aşırı sıcaklar nedeniyle insanların evlerine kapanması gerekeceği günlerin yaşanacağını ekranlara taşıdı.

EKONOMİK KRİZ

Dünya genelinde bir enflasyon krizi yaşanacak ve bu sırada iki dünya devi ABD ve Çin nükleer bir savaş içerisine girecek.

Simpsonlar’ın “Bart to the Future” adlı bir bölümde, Donald Trump’ın Amerika Birleşik Devletleri başkanı olduğu görülmüştü.

Ardından gerçekleşen seçimlerde Trump gerçekten ABD Başkanı olmuştu. İlgili görselin bir benzeri gerçek hayatta gerçekleşmişti. İki görsel arasında 15 yıl fark bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x