Sonbaharın Büyüsünü Ahşap Desenli Seramiklerle Yakalayın

Yenilikçi tasarım ve geniş koleksiyon seçkisi ile yaşam alanlarına yaratıcı bir dokunuş katan Bien, yeni koleksiyonunda yer alan ahşap görünümlü seramiklerle doğanın doğal renklerini seramiğin estetiğiyle buluşturuyor. Bien, yeni koleksiyonları Bosco, Eleganza, Fenix, Iroko, Logs ve Tsuga ile sonbaharın sıcaklığını iç ve dış mekanlara taşıyor.

 

Bien, ahşap görünümlü yeni seramik koleksiyonları ile sonbaharın kendine has atmosferini mekanlara taşıyarak ilham veren bir deneyim sunuyor. Sonbaharın zengin renk paletinden ilham alınarak ileri teknolojiyle üretilen ve sahip olduğu detaylarla yaşam alanlarına şık bir dokunuş katan yeni seramik koleksiyonlar, aynı zamanda mekanlarda doğanın sıcaklığını hissettiriyor.

 

Ahşabın güzelliği, seramiğin dayanıklılığı ile buluşuyor

Renkleri, tasarımları ve gerçekçi ahşap desen detaylarıyla ilham kaynağı olacak 20×120 santimetre ebatlı yeni koleksiyonlar, mekanlara seramiğin zamansız şıklığını taşıyor. Hem klasik hem de modern zevklere hitap eden koleksiyonlar, ahşabın doğal güzelliğini seramiğin dayanıklılığıyla birleştiriyor. Suya, neme ve darbelere de dirençli olan ahşap görünümlü koleksiyonlar, geniş desen ve renk seçkisi ile iç ve dış mekanlarda farklı alternatifler sunabiliyor. 

 

Bien Hakkında

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x